Szukanie firmy kominiarskiej

Jestem dyrektorką jednej ze szkół w stolicy. Jestem odpowiedzialnym zarządcą budynku, więc muszę pamiętać o corocznych przeglądach kominiarskich. Kominiarz, z którym mieliśmy podpisaną umowę, przeszedł na emeryturę. Teraz musimy poszukać nowego kominiarza. 

Znalezienie firmy kominiarskiej

firma kominiarska - warszawaNie jest wcale tak łatwo znaleźć profesjonalnego kominiarza, jakby się wydawało. Niektórzy podchodzą do przeglądów w ten sposób, że poprostu wystawiają protokół, nie sprawdzając, czy przewody kominowe są w dobrym stanie. Zależy mi na tym, by była to odpowiedzialna firma kominiarska – warszawa jest ogromnym miastem, więc mam nadzieję, że nie będę miała problemu ze znalezieniem tej właściwej. Zajrzałam z ciekawością do Internetu. Tam znalazłam kilka firm, które mają naprawdę dobrą renomę na rynku. Zadzwoniłam do nich, by omówić wszystko, co potrzebne jest do wyboru tej konkretnej firmy. Okazało się, że tylko jedna firma jest zainteresowana podpisaniem z nami umowy. Reszta ma tylu klientów, że ciężko byłoby im jeszcze obsługiwać naszą szkołę. Podpisałam zatem umowę z tą wybraną firmą. Mam nadzieję, że będę z niej zadowolona, a przede wszystkim z kominiarza. Przegląd mamy mieć jeszcze w tym miesiącu. Cieszę się, że nie jest to droga usługa. W końcu nadszedł czas przeglądu. Kominiarz profesjonalnie podszedł do swojej pracy. Okazało się, że przewody kominowe i wentylacyjne są sprawne, co ogromnie mnie ucieszyło. Szkoła jest oczywiście bezpieczna, co jest bardzo ważne. 

Jestem bardzo zadowolona z tej firmy i kominiarza. Dobrze, że to właśnie z nimi podpisałam umowę. Dla mnie bardzo ważne jest, by szkoła miała dobrze wykonane przeglądy. Bezpieczeństwo uczniów i pracowników jest dla mnie najważniejszym priorytetem. Kominiarz wróci do nas za rok na przegląd.