Wypożyczyłam koncentrator tlenu

Moja córka od urodzenia cierpiała na ciężką chorobę genetyczną. Mimo rehabilitacji i prób eksperymentalnego leczenia, jej stan zdrowia pogarszał się z tygodnia na tydzień. Obecnie musiała ona leżeć cały czas w szpitalu, ponieważ musiała być cały czas podłączona pod tlen. Kiedy lekarz powiedział, że nie jest w stanie już jej pomóc, zapytałam się, czy mogłabym w takim razie zabrać ją do domu.

Poszukiwania wypożyczalni koncentratorów tlenu

koncentratory tlenu z wypożyczalniWiedziałam, że zbliża się jej koniec i nie chciałam, aby doświadczyła go na szpitalnym korytarzu. Lekarz powiedział mi, że jeśli wynajmę łóżko z materacem przeciwodleżynowym i koncentrator tlenu, wtedy będzie mógł wypisać moje dziecko do domu. Odpowiednie łóżko już miałam, nie pozostało mi więc nic innego, jak poszukać koncentratora tlenu. Moja przyjaciółka podpowiedziała mi, gdzie dostanę koncentratory tlenu z wypożyczalni. Do polecanej przez nią wypożyczalni udałam się jeszcze tego samego dnia. Znalazłam tam bardzo duży wybór wysokojakościowych i solidnych koncentratorów tlenu, które zapewniały przepływ tlenu nawet na poziomie do dziewięćdziesięciu sześciu procent przy ustawieniu maksymalnego przepływu. Pracownica tej wypożyczalni zapewniła mnie, że są to solidne i wytrzymałe koncentratory bardzo często wybierane przez klientów, którzy cenią sobie prostą obsługę, komfort użytkowania i nade wszystkim bezpieczeństwo chorego.

Te koncentratory działały na prąd, ale posiadały także zasilanie awaryjne na wypadek, gdyby wystąpiła przerwa w dostawie prądu. Posiadał on także wskaźnik poziomu tlenu, dlatego zawsze można było zauważyć, że ilość tlenu w urządzeniu jest zbyt mała i może ono nie działać prawidłowo. Kiedy dowiedziałam się, jak tanio można go wynająć od razu się na to zdecydowałam, dzięki czemu już dwa dni później córka była ze mną w domu.