Wykonanie dla klienta narożnej szafki kuchennej

Stolarzem byłem od dwudziestu lat i nie było mebla, którego nie potrafiłbym zrobić. Z biegiem czasu rozwijałem swoje umiejętności, ponieważ rynek tego ode mnie wymagał. Ludzie chętnie się do mnie zgłaszali, bo miałem dość niskie ceny, a jakość moich usług była wyjątkowo wysoka.

Otrzymanie zlecenia na szafkę kuchenną narożną

szafki kuchenne narożneJakiś czas temu pojawiła się u mnie klientka. Powiedziała, że była już w każdym sklepie w mieście, ale nigdzie nie znalazła szafki narożnej do kuchni, a taka właśnie była jej potrzebna. Nie raz wykonywałem na zamówienie szafki kuchenne narożne i znałem się na tym. Poprosiłem ją o projekt, bo przecież nie wiedziałam jakie były jej konkretne oczekiwania. Klientka pokazała mi zestaw mebli, jakie kupiła do kuchni. Szafka narożna miała być wykonana w takim samym stylu. Fronty były w białym kolorze, lakierowane. Nie miałem takich na stanie i musiałem zamówić. Wziąłem więc od klientki zaliczkę, żeby mieć na materiały. Obiecałem, że wykonam dla niej tę szafkę w ciągu tygodnia, jednak zaznaczyłem od razu, że może nastąpić niewielkie opóźnienie. Miałem masę innych zleceń i nie wszystkie mogłem odłożyć na później. Kiedy otrzymałem od producenta lakierowany front, to zabrałem się za wykonanie szafki. Wszystko raz jeszcze dokładnie sobie wymierzyłem, bo nie mogłem pozwolić sobie na stratę materiałów w przypadku błędu. Zawsze bardzo rozważnie pochodziłem do każdego zlecenia i dzięki temu wszystko wykonywałem bardzo precyzyjnie. Szafka po tygodniu była gotowa.

Klientka była bardzo zadowolona z moich usług i zadeklarowała, że mój warsztat będzie polecała wszystkim swoim znajomym. Zadowolenie klienta było dla mnie zawsze sprawą priorytetową, ponieważ to nadawało sens mojej pracy. Kochałem to, co robiłem i to było widać.