Szukanie pracownika do popularnego serwisu laptopów

Prowadzę serwis, w którym dokonuje się naprawy laptopów. Zatrudniam wykwalifikowanych pracowników. Niestety jeden z nich zmienił miejsce zamieszkania, więc odszedł z serwisu. Muszę znaleźć kogoś na jego miejsce. 

Znalezienie pracownika do popularnego serwisu laptopów

popularny serwis laptopów w warszawieOczywiście, zależy mi na tym, by znaleźć kogoś, kto zna się na laptopach, zarówno na tych starszych, jak i nowszych modelach. Prowadzę bardzo popularny serwis laptopów w warszawie, więc muszę zatrudniać samych profesjonalistów. Postanowiłam więc, stworzę ogłoszenie o pracę i zamieszczę na swojej stronie internetowej. Liczę na duże zainteresowanie. Po kilku dniach zgłosił się do mnie mężczyzna, który twierdzi, że ma bardzo duże doświadczenie w naprawach laptopów. Zajrzałam do jego dokumentów. Oczywiście okazało się, że już kiedyś pracował w serwisie naprawczy, ale na ten moment to mi nic nie daje. Muszę sprawdzić jego umiejętności. Na stanie serwisu mam jeden laptop, który mogę dać do naprawy w jego ręce. Ja sama wiem, co jest w nim do naprawy. To będzie dla niego swoistego rodzaju test na umiejętności. Okazało się, że świetnie sobie z tym poradził. Nie dość, że rozpoznał co jest do naprawy, to jeszcze bardzo szybko usunął usterkę. Zdecydowałam, że podpiszę z nim umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Sądzę, że będę z jego pracy bardzo zadowolona. Na sam początek dam mu laptopy, które mają większe usterki. Niech ma możliwość wykazania się w nowej pracy. W końcu muszę sprawdzić, czy poradzi sobie też z innymi usterkami. 

Minął pierwszy miesiąc jego pracy. Muszę naprawdę przyznać, że warto było go zatrudnić. Radzi sobie z usterkami wręcz fenomenalnie. Z pewnością podpiszę z nim umowę na stałe. Klienci również są zadowoleni z jego pracy, co mnie cieszy.