Rozkładana i podnoszona ława do salonu

Podczas urządzania mieszkania bardzo duże znaczenie dla mnie miało to, aby wszystkie pomieszczenia były jak najbardziej ergonomiczne oraz komfortowe. Szczególnie istotne było to dla mnie w przypadku salonu, ponieważ to w nim spędzam najwięcej czasu. Pełni również funkcję pokoju gościnnego, więc jest tą bardziej reprezentacyjną częścią mojego lokum.

Funkcjonalna ława w klasycznym salonie

ława podnoszona rozkładanaStarałem się trzymać jednego stylu podczas urządzania wszystkich pomieszczeń. Zdecydowałem się na wnętrza klasyczne, ponieważ sprawiają wrażenia bardzo przytulnych. W salonie stanęła spora kanapa, ponieważ lubię spędzać czas na pogaduchach ze znajomymi, więc chciałem, abyśmy wszyscy mogli wygodnie się rozsiąść. Obok kanapy stanęła ława podnoszona rozkładana. Zdecydowałem się na taki mebel, ponieważ bardzo mi zależało na jego funkcjonalności. Taki mebel jest niezwykle uniwersalny, ponieważ sprawdzi się zarówno na co dzień, jako stolik kawowy, ale również jako zwykły stół jadalniany, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu jednemu meblowi zyskałem wiele możliwości korzystania z funkcjonalności salonu – mogę się w nim wygodnie relaksować na co dzień, popijając ulubiony napój. Jeżeli chcę, wystarczy, że rozłożę oraz podniosę ławę, aby przemienić ją w standardowy stół, przy którym mogę wygodnie spożyć posiłek w większym gronie. Jest to idealne rozwiązanie na wszelkie imprezy czy po prostu relaks ze znajomymi.

Uwielbiam wszelkie ciekawe rozwiązania, które pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni niż w przypadku standardowych mebli. W moim salonie stanęła ława, którą w jednej chwili mogę przemienić w zwykły stół jadalniany. Dzięki temu to jedno pomieszczenie może spokojnie spełniać funkcję zarówno salonu, jak również pokoju gościnnego oraz jadalni.