Przydatność folii stretch we Wrocławiu

W końcu doczekaliśmy się z mężem przeprowadzki do wymarzonego domu. I tylko osoba, która się nigdy nie przeprowadzała, może myśleć, że ten etap jest przyjemny, bo kończy się na zamieszkaniu w nowym miejscu. Nic z tych rzeczy – transport wszystkich rzeczy, niezabezpieczonych odpowiednio folią typu stretch, w dłuższej podróży może skończyć się nieciekawie.

Kupowanie we Wrocławiu folii typu stretch

folia stretch WrocławWyprowadzaliśmy się do innego miasta z Wrocławia i mieliśmy ogrom rzeczy do zabrania ze sobą w długą drogę. To nie były tylko meble, ale też delikatne rzeczy, sprzęt elektroniczny i masa drobnostek upchniętych do ogromnej liczby kartonów. Nigdy do tej pory się nigdzie nie przeprowadzaliśmy, więc późno zorientowaliśmy się, że bez odpowiedniego zabezpieczenia, większość rzeczy możne nam się poważnie zniszczyć. Potrzebna więc nam była folia stretch Wrocław natomiast zapewniał nam dostęp do dużej jej ilości. A potrzebowaliśmy jej dużo. I dopiero po jej kupieniu zdaliśmy sobie sprawę, jaką wielką głupotą byłoby wywiezienie wszystkich rzeczy bez niej. To by była tragedia, bo wszystko by się o siebie poobijało i poniszczyło. A po grubym owinięciu folią stretchową z jednej strony stworzyliśmy barierę ochronną, a z drugiej mogliśmy całkiem nieźle wszystko ustabilizować i unieruchomić. Dzięki temu podróż przebiegła bez problemów, a na miejscu samo ściąganie folii do trudnych już nie należało.

Wiadomo, że po przewiezieniu wszystkich rzeczy na miejsce z Wrocławia nie oznaczało końca przeprowadzki, bo trochę zajęło nam umieszczenie wszystkiego na miejscu w nowym domu. Ale folia stretchowa świetnie odizolowała nasze meble i kartony od potencjalnych niebezpieczeństw i zniszczeń, a tego tak bardzo się bałam. Na szczęście obyło się bez problemów.