Potrzebowałam wyczyścić tapicerkę meblową

Ostatnio zaprosiłam do siebie do mieszkania, na miły wieczór mają koleżankę. Nie miałam pojęcia, że przyjdzie ona ze swoją córeczką, dlatego nie zabezpieczyłam w żaden sposób bardzo drogiej, tapicerowanej kanapy w salonie. Niestety, miałam pecha ponieważ dziecko koleżanki rozlało na kanapę sok porzeczkowy. Myślałam, że się wścieknę.

Skorzystałam z profesjonalnego czyszczenia tapicerki

czyszczenie tapicerek meblowych w gdyniOd razu wyprosiłam koleżankę z domu, a sama zaczęłam rozmyślać, jak to wyczyścić. Bałam się, że jeśli zacznę szorować materiał, to tylko uszkodzę tapicerkę. Wiedziałam, że lepiej będzie powierzyć to profesjonalnej firmie, która oferuje czyszczenie tapicerek meblowych w Gdyni. Na szczęście miałam namiary na taką firmę. Od razu zdecydowałam się tam zadzwonić. Miałam dużo szczęścia, ponieważ ktoś akurat odwołał czyszczenie i mogli zjawić się u mnie w ciągu godziny. Kiedy tylko ekipa sprzątająca zjawiła się w moim domu, od razu zabrali się do czyszczenia. Najpierw posypali plamę odplamiaczem i poczekali, aż część soku wsiąknie w odplamiacz. Następnie zabrali się za czyszczenie plamy wodnym odkurzaczem podciśnieniowym. Już po chwili mogłam zauważyć, jak plama się wybawia i moja jasna kanapa odzyskuje swoje naturalne kolory. Na koniec wysuszyli oni miejsce po plamie po to, abym od razu mogła usiąść na kanapie i przy okazji upewnić się, że po wywabianiu plamy tapicerka wciąż zachowuje swój kolor.

Rzeczywiście, pod tym względem musiałam przyznać im rację. Kolor tapicerki w miejscu, gdzie była ona prana nie wyblakł, co było dla mnie ważne. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że ta firma tak szybko zjawiła się u mnie w mieszkaniu i od razu wyczyściła tapicerkę. W przyszłości jeszcze z pewnością skorzystam z ich usług, ponieważ posiadają oni profesjonalne odkurzacze piorące i ekologiczne środki czystości.