Poszukiwania kursu z ustawień systemowych

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim stażem. Staram się cały czas rozwijać swoje umiejętności i poszerzać zakres wiedzy. Wiem, że tylko wtedy będę mogła przynosić moim pacjentom ulgę w cierpieniu. To konieczne do tego, aby rzetelnie podchodzić do ich problemów i być w stanie je obiektywnie ocenić. Ostatnio zainteresowałam się ustawieniami systemowymi.

Potrzebowałam taniego kursu z ustawień systemowych

ustawienia systemowe - tani kursDo mojego gabinetu coraz częściej trafiały osoby, które miały problemy rodzinne. Byłam przekonana, że ustawienia systemowe mogłyby bardzo im pomóc. Żeby jednak móc prowadzić z nimi tego typu terapię, najpierw sama musiałam posiąść odpowiednie umiejętności. Zaczęłam się więc zastanawiać nad jakimś szkoleniem z tego zakresu. Rozpoczęłam więc poszukiwania miejsca, w którym mogłam dowiedzieć się więcej na temat tego, czym są ustawienia systemowe – Tani kurs z tego zakresu nurtu psychologicznego znalazłam w jednym z ośrodków szkoleniowych dla psychologów i psychoterapeutów w mojej okolicy. Kurs składał się z modułu teoretycznego i praktycznego. Odbywał się głównie w godzinach wieczornych i przede wszystkim kosztował zaledwie kilkaset złotych za całość. Jego ukończenie gwarantowało otrzymanie certyfikatu. Posiadając taki dokument mogłabym już bez obaw świadczyć takie usługi w swoim gabinecie. Szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór.

Najbardziej na tym tanim kursie spodobało mi się to, że był on prowadzony przez bardzo dobrych specjalistów, fachowców od ustawień systemowych z wieloletnim doświadczeniem, którzy dzielili się z nami swoją wiedzą i przekazywali ją w prosty, przystępny sposób. Dzięki temu naprawdę wiele się na tym kursie nauczyłam. Ustawienia systemowe okazały się dla mnie naprawdę przydatne i cały czas podnoszę swoją wiedzę na ten temat.