Oddanie dywanu do pralni

 

Kiedy moje dzieci wyprowadziły się z domu, to zrobiło się w nim pusto. Byłam przyzwyczajona, że zawsze było pełno ludzi i taka cisza mi przeszkadzała. Postanowiłam wynająć pokoje na pierwszym piętrze, tylko musiałam je najpierw odpowiednio posprzątać i umeblować. 

Dokładnie wyprany dywan w profesjonalnej pralni

pranie dywanów warszawaZdecydowałam, że pokoje będę wynajmowała studentom, ponieważ lubiłam towarzystwo młodych ludzi. W każdym z pokoi były dywany, które były już dość stare i nie prezentowały się najlepiej. Nie miałam pieniędzy na zakup nowych i dlatego postanowiłam zlecić pranie dywanów Warszawa miała jedną dobrą pralnię, którą znałam i tam właśnie pojechałam. Zwinęłam dywany i zapakowałam je do bagażnika. Na szczęście miałam duży samochód i poradziłam sobie z tym bez problemu. Na miejscu pracownik pralni dokładnie obejrzał dywany i stwierdził, że będą musiały być wyprane w specjalnych środkach, ponieważ zabrudzenia były mocne. Kiedy zapytałam o koszt prania dywanów, to byłam dość zaskoczona, gdyż uważałam, że taka usługa kosztowała o wiele więcej. Pracownik pralni zapewnił mnie, że po wypraniu dywany będą wyglądały jak nowe. W piątek miałam odebrać dywany z prania i do tego czasu mogłam przygotować pokoje. Zięć pomalował mi wszystkie ściany i wstawił meble z piwnicy, które były w doskonałym stanie. W każdym pokoju był tez telewizor i wiedziałam, że znajdę szybko chętnych na wynajęcie. Kiedy pojechałam po dywany, to prawie ich nie poznałam! Wyglądały jak nowe ze sklepu.

Kiedy pokoje były gotowe, to wystawiłam ogłoszenie na jednym z portali internetowych i od razu znalazłam lokatorów. Były to dwie młode dziewczyny, które przyjechały do Warszawy na studia. Były bardzo grzeczne i ułożone, więc od razu załapałam z nimi świetny kontakt.