Na firmowe zebrania zamawiam włoską pizzę

Wszyscy pracownicy w mojej firmie uwielbiają dni, w których mamy swoje zebrania. Zatrudniam kilka osób i raz w miesiącu omawiamy sobie strategię działania i nasze wyniki za poprzedni miesiąc. Tradycją jest to, że na każde takie zebranie zamawiam włoską pizzę z jednej z najlepszych poznańskich pizzerii. Dokładniej rzecz ujmując zamawiam trzy pizze, żeby każdy mógł sobie dobrze pojeść.

Włoskiej pizzy nigdy za wiele

najlepsza włoska pizza w poznaniuMuszę przyznać, że pomimo poruszanych niekiedy najtrudniejszych tematów nasze firmowe zebrania należą do bardzo przyjemnych chwil. Osobiście przepadam za pizzą, ale tylko i wyłącznie za taką prawdziwą włoską a nie jakimiś tanimi podróbkami. Dlatego zawsze dzwonię do tej samej pizzerii, w której oferowana jest najlepsza włoska pizza w Poznaniu. Jest to pizzeria, w której robią prawdziwą pizzę na cieście wytwarzanym ze składników przywożonych każdego dnia z Włoch. Jest to niesamowite, ale smak takiej pizzy to zupełnie coś innego niż smak zwykłej pizzy. Nie muszę chyba nawet dodawać, że pizza zamawiana przeze mnie na firmowe zebrania wypiekana jest w specjalnym kamiennym piecu. To wszystko sprawia, że gdy tylko dostawca przekroczy próg naszej firmy to od razu unosi się wspaniały i apetyczny aromat. Nasze firmowe zebrania to tak naprawdę pretekst do tego, żebym wraz z wszystkimi moimi pracownikami mógł najeść się do syta pyszną pizzą. Nie ma lepszej pizzy w Poznaniu niż ta, którą zamawiam na firmowe zebrania.

Mało jest takich pizzerii, które we własnym zakresie wytwarzają ciasto do pizzy. W Poznaniu jest taka jedna, a przynajmniej ja znam tylko jedną, bo w niej zamawiam posiłki na firmowe konferencje. Kilka włoskich pizz stanowi doskonały dodatek do dyskusji o wynikach i planach. A pomimo trudnych tematów pizza smakuje nam zawsze wybornie.