Kto w Kielcach oferuje usługi projektowe?

Kiedy udało nam się z mężem kupić działkę budowlaną, byliśmy bardzo zadowoleni. Postanowiliśmy „iść za ciosem” i jeszcze w tym roku zająć się budową naszego przyszłego domu. Oczywiście w pierwszej kolejności potrzebowaliśmy dobrego projektu nieruchomości. Rozpoczęliśmy więc poszukiwania kogoś, kto go dla nas wykona. Na szczęście nie było to trudne.

Potrzebowaliśmy profesjonalnych usług projektowych

profesjonalne usługi projektowe - kielcePo krótkich poszukiwaniach znaleźliśmy odpowiednie biuro projektowe, które zajmowało się takich sprawami. Oferowali oni między innymi profesjonalne usługi projektowe – Kielce to miejscowość, w której wykonali już dużo udanych realizacji. Dlatego bez problemu mogliśmy się zapoznać z ich ciekawym portfolio. Przekonało nas ono do tego, że w biurze tym zatrudniani są doświadczeni i profesjonalni architekci, którzy wykonują naprawdę świetne projekty budynków i wnętrz mieszkalnych. Dbają oni o wszelkie szczegóły i detale, a także uwzględniają nowoczesne technologie i rozwiązania, które sprawiają, że późniejsze utrzymanie nieruchomości (np. ogrzanie jej zimą) jest naprawdę tanie. Zdecydowaliśmy się skorzystać z tych usług. Od razu trafiliśmy na rzetelnego architekta, który bardzo nam pomógł, także przy załatwianiu spraw formalnych takich jak uzyskanie pozwolenia na budowę oraz znalezienia kompetentnej ekipy, która miała zrealizować nasz projekt.

Byliśmy bardzo zadowoleni z uzyskanej tam pomocy. Stworzenie samego projektu było bardzo szybko. Architekt uporał się z tym w niespełna miesiąc. Nic dziwnego, że wielu klientów tego biura projektowego chwaliło to miejsce za szybkość realizowanych zadań, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Cieszę się, że tutaj trafiliśmy, ponieważ dzięki temu jeszcze w tym roku mogliśmy zacząć budowę domu.