Jaki traktorek jest mocny?

 

Jest wiele sposobów na koszenie trawnika, ale tym najlepszym jest zastosowanie pojazdu koszącego. Dlaczego? Ponieważ traktorki ogrodowe koszą dużo szybciej od każdej kosiarki ręcznej i kosy spalinowej, a przy tym nie tracimy niepotrzebnie energii.

Najlepsze traktorki od Castel Garden

traktorek kosiarka castel gardenMarka Castel Garden jest jedną z najbardziej popularnych, w szeroko rozumianej branży ogrodniczej, toteż warto mieć wiedzę o traktorkach-kosiarkach jej produkcji. Bowiem są to pojazdy nie tylko efektowne, ale i efektywne, dzięki czemu sprawdzają się zarówno w koszeniu niewielkich, jak i sporych powierzchni. Pojazd ten posiada bardzo mocny silnik, co decyduje nie tylko o szybkości koszenia, ale także o jego precyzji. Regulowane ostrza pozwalają na dopasowanie długości trawnika do swoich preferencji. Traktorek kosiarka Castel Garden jest wyposażona również w przednie reflektory, co bardzo ułatwia pracę po zmierzchu. Jeżeli chodzi o koszt tych pojazdów koszących, najtańsze modele możemy znaleźć za około 7-7500 tysiąca złotych, natomiast najdroższe to cena około 3-4 tysiące wyższa. Gdzie kupić kosiarki-traktorki Castel Garden? Najlepiej w jednym z polecanych sklepów internetowych, które zajmują się dystrybucją pojazdów tej marki. Jest ich sporo więc ze znalezieniem, na pewno nie będzie najmniejszego problemu. Sklepy internetowe oferują także części zamienne, akcesoria oraz dodatkowe wyposażenie do każdego modelu traktorków Castel Garden. Większość z nich umożliwia także zakupy w formie ratalnej.

Pojazdy koszące Castel Garden cieszą się popularnością nie tylko wśród użytkowników, ale są bardzo wysoko oceniane także przez specjalistów z branży ogrodniczej. Ich fenomen polega na tym, że producent potrafił połączyć najwyższą jakość z naprawdę rozsądną ceną.