Jak działają misy tybetańskie?

 

Masaż misami tybetańskimi działa jako źródło energii dla całego organizmu i jest bardzo skuteczny w przypadku stresu, bólu mięśni oraz zaburzeń układu nerwowego. Powoduje głębokie czyszczenie na poziomie komórkowym, uwalniając wspomnienia, które odciśnięte w naszych komórkach, skłaniają nas do powtarzania przestarzałych wzorców zachowań, szkodliwych nawyków, które można zastąpić zdrowymi.

Misy tybetańskie wykorzystywane w masażu

misy tybetańskie sklepTybetańskie uzdrawianie masażem z wykorzystaniem starożytnych mis tybetańskich i gongów oparte jest na przepływie energii przez ręce oraz dźwięki dla odnalezienia i utrzymania równowagi. Jest to bardzo intensywna praca z ciałem. Masażysta wykonuje energiczne ruchy i manipuluje mięśniami. Szkolenie masażu misami tybetańskimi skierowane jest do osób zajmujących się rehabilitacją i psychologią. Chcąc rozpocząć praktykę należy zaopatrzyć się w sensacyjne misy tybetańskie sklep oferuje bardzo dobre misy, które są niezbędne, aby móc skutecznie wykonywać ten rodzaj masażu. Naczynia są potężnym narzędziem relaksacji psychicznej, wywierającym silny wpływ harmonii na ciało i umysł, przynosząc wspaniałe uczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Ich działanie polega na tym, że misa emituje fale dźwiękowe, które są generowane poprzez ciągłe pocieranie drewnianego elementu wzdłuż krawędzi, choć można też delikatnie je stukać pałką. W tym samym czasie miska emituje silne wibracje.

Misy te zapewniają ważne korzyści dzięki swoim dźwiękom i wibracjom. Harmonizują pracę serca i układu nerwowego, poprawiają nastrój i są bardzo korzystne, gdy pojawia się blokada emocjonalna. Misy tybetańskie mają szerokie zastosowanie w przypadku stanów lękowych. Podnoszą poziom endorfin, jednocześnie redukując tak zwany hormon stresu, czyli kortyzol.