Gdzie w Warszawie znajdę poradnie leczenia bólu?

Już od wielu lat cierpiałam na nerwobóle nerwu kulszowego. Początkowo wykonywałam wiele badań, ponieważ obawiałam się, że taki ból ma głębsze podłoże. Lekarz po wykonaniu wielu badań i dla upewnienia się, że ich wyniki nie są błędne stwierdził, że to nerwobóle. Powiedział mi, że w takiej sytuacji powinnam udać się do poradni leczenia bólu.

Skorzystałam z dobrej poradni leczenia bólu

warszawa - poradnia leczenia bóluDowiedziałam się od niego, że w takiej poradni z pewnością znajdę odpowiednią pomoc. Najpierw jednak musiałam znaleźć takie miejsce i udać się tam ze skierowaniem. Swoje poszukiwania rozpoczęłam od miejscowości Warszawa – Poradnia leczenia bólu do której ostatecznie zdecydowałam się udać, mieściła się bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania i była bardzo polecana przez poprzednich pacjentów. Wiele osób chwaliło, że przyjmują tam niezwykle profesjonalni fizjoterapeuci, psychologie, neurolodzy oraz uroginekolodzy. Można tam skorzystać z całego spektrum badań oraz wizyt u specjalistów, którzy wybitnie znają się na chorobach neuropatycznych oraz neurofizjologicznych. A co najważniejsze, terminy dostania się na wizytę do poszczególnych specjalistów są bardzo szybkie. Nie trzeba więc długo czekać. Zachęcona takimi opiniami innych pacjentów jeszcze tego samego dnia udałam się do tej poradni z otrzymanym skierowaniem i zapisałam się na wizytę.

Byłam bardzo zadowolona, kiedy okazało się, że mogę dostać się na wizytę już następnego dnia. Jeszcze w rejestracji poproszono mnie, abym na tę wizytę zabrała wszystkie aktualne wyniki badań oraz moją historię choroby. Szybko przekonałam się, że trafienie do tego miejsca, było najlepszym co mogło mi się przydarzyć. Już po kilku tygodniach profesjonalnego leczenia moje przewlekłe dolegliwości zaczęły powoli ustępować.