Firma specjalizująca się w cateringu finger food

Od roku prowadzę małą firmę, która specjalizuje się w cateringu. Nie przygotowuję jakichś dużych potraw. Stawiam bardziej na małe przekąski. Nawet muszę przyznać, że mam sporo klientów. Teraz jest moda na zamawianie gotowego cateringu, czemu ja staram się sprostać. 

Przygotowanie smacznego cateringu finger food

smaczny catering finger food - warszawaOprócz mnie w tej firmie pracuje też moja koleżanka. Razem przygotowanie małych przekąsek zajmuje nam mniej czasu, niż gdybym miała to robić sama. Każda z nas ma podział obowiązków. Naszą główną domeną jest smaczny catering finger food – warszawa jest miastem, które prężnie się rozwija pod tym względem. Co prawda mamy sporą konkurencję na rynku, ale wcale się tym nie martwimy. Teraz dostałyśmy zlecenie na przygotowanie małych przystawek na bankiet. Przygotujemy trochę małych kanapeczek, a także zrobimy zdrowe roladki z łososiem. Zaletą finger food’u jest to, że dana przekąska jest na tak zwany jeden gryz. W dzisiejszych czasach jest to bardzo modne, by na bankietach nie zasiadać przy stole, a spożywać posiłki na stojąco. Finger food sprawdza się wtedy idealnie. Na nasze zlecenie musiałyśmy przygotować po sto kanapeczek, oraz roladek. Zajęło nam to dwie godziny. Najwięcej roboty było przy tych kanapkach. Małe przekąski wymagają precyzji, dlatego też czasami mogą zająć trochę więcej czasu, niż zazwyczaj. Tak było też w tym przypadku. Nasz catering pod względem dostarczenia jedzenia, obsługuje mój kuzyn, który dowozi swoim samochodem przejkąski do naszych klientów.

Jedzenie bardzo smakowało naszym klientom, z czego jesteśmy ogromnie zadowolone. Bardzo cenimy sobie ich dobre zdanie na temat naszej firmy cateringowej, oraz jedzenia. Staramy się, by nasze potrawy typu finger food smakowały klientom, oraz by pięknie wyglądały.