Dobry rower górski – Level B1

 

Rowery to sprzęty, które powinny służyć nam znacznie dłużej niż jeden lub dwa sezony. Użyty do ich produkcji osprzęt, musi charakteryzować się wysoką jakością. A solidna konstrukcja powinna dawać nam maksimum bezpieczeństwa i kontroli nad pojazdem.

Sportowy górski rower od Krossa

kross level b1Dobry jednoślad wcale nie musi mieć zagranicznego rodowodu. W Polsce mamy kilku producentów, których jednoślady są godne poleceni i stać je na konkurowanie ze światowymi gigantami. Jedna z takich firm jest oczywiście Kross. Firma jest polska i jest obecna na rynku od ponad dwóch dekad. Specjalizuje się ona w produkcji wszelkiego typu rowerów. Jednak najpopularniejsze jej produkcje to rowery górskie. Kross Level B5 to rower, który spokojnie może być symbolem marki. B5 należy do grupy rowerów sportowych, jednocześnie będąc również rowerem górskim. Ten jednoślad zapewnia jazdę w pochylonej pozycji, zwiększającej efektywność jazdy. Układ napędowy w technologii Shadow, gwarantuje szybką i płynna zmianę dwudziestu czterech przełożeń. Częścią Levela B5 są też hydrauliczne, tarczowe hamulce. Zapewniają one bezkompromisowe, bezpieczne hamowanie w każdych warunkach. Warto też zwrócić uwagę na opony, od znanego niemieckiego producenta, które mają specjalnie zaprojektowany bieżnik oraz wkładkę uniemożliwiającą przebicie. Koła w Levelu mają dwadzieścia dziewięć cali. Koła są szybsze na podjazdach oraz bardziej stabilne przy zjazdach. Dzięki zmniejszonemu kątowi natarcia dużo lepiej pokonuje wszelkie, terenowe przeszkody.

Level B5 jest przeznaczony dla średniozaawansowanych rowerzystów oraz amatorów jazdy rekreacyjnej. To jednoślad, który oprócz doskonałej jakości wykonania, jest dostępny w bardzo niskiej cenie. Kupując Krossa Levela zapewniamy sobie rower na lata.